Game Network Coverage Notes PPV Time
Notre Dame at Georgetown 7:00 PM
Mississippi Valley St. at Jackson St. 7:00 PM
UTPA at North Dakota 8:00 PM
Kansas at Oklahoma St. 9:00 PM
Texas Tech at Baylor 9:00 PM
Longwood at Gonzaga 9:00 PM

Game Network Coverage Notes PPV Time
Michigan St. at Indiana 7:00 PM
Kansas St. at Texas A&M 7:00 PM
Ole Miss at Arkansas 7:00 PM
Connecticut at Providence 7:00 PM
DePaul at West Virginia 7:00 PM
Minnesota at Wisconsin 8:00 PM
Florida at Vanderbilt 9:00 PM
Duke at Wake Forest 9:00 PM
Xavier at Saint Louis 9:00 PM
Weber St. at Montana 9:00 PM
UCF at Memphis 9:00 PM
Idaho St. at Eastern Washington 9:00 PM
TCU at Wyoming 9:30 PM

Game Network Coverage Notes PPV Time
Atlantic Sun Quarterfinal #1
Jacksonville vs. Belmont
(at Macon, GA)
2:30 PM
Penn St. at Purdue 6:30 PM
Maryland at North Carolina 7:00 PM
Marquette at Cincinnati 7:00 PM
St. John's at Pittsburgh 7:00 PM
Georgia Tech at Boston College 7:00 PM
Ohio at Kent St. 7:00 PM
USF at Louisville 7:00 PM
Dayton at Richmond 7:00 PM
Fordham at Rhode Island 7:00 PM
Marshall at East Carolina 7:00 PM
Tulsa at UAB 8:00 PM
Air Force at New Mexico 8:00 PM
Auburn at Alabama 8:00 PM
Mississippi St. at South Carolina 8:00 PM
Iowa St. at Missouri 8:00 PM
Nicholls St. at Northwestern St. 8:00 PM
Ohio St. at Northwestern 8:30 PM
Oklahoma at Texas 9:00 PM
Iowa at Nebraska 9:00 PM
Miami (FL) at NC State 9:00 PM
Tennessee at LSU 9:00 PM
Atlantic Sun Quarterfinal #2
Lipscomb vs. Mercer
(at Macon, GA)
9:00 PM
UNLV at Colorado St. 10:00 PM
San Diego St. at Boise St. 10:00 PM

Game Network Coverage Notes PPV Time
Atlantic Sun Quarterfinal #3
UNF vs. East Tennessee St.
(at Macon, GA)
2:30 PM
Big South Semifinal #1
VMI vs.Winthrop
(at Asheville, NC)
6:00 PM
Michigan at Illinois 7:00 PM
Florida St. at Virginia 7:00 PM
MVC 1st Round #1
Indiana St. vs. Southern Illinois
(at St. Louis, MO)
7:00 PM
NEC Quarterfinal
Central Connecticut St. at Wagner
7:00 PM
Big South Semifinal #2
Charleston Southern at UNC Asheville
8:00 PM
Georgia at Kentucky 9:00 PM
Villanova at Rutgers 9:00 PM
WCC 2nd Round #1
Portland vs. San Francisco
(at Las Vegas, NV)
9:00 PM
Virginia Tech at Clemson 9:00 PM
Atlantic Sun Quarterfinal #4
Florida Gulf Coast vs. USC Upstate
(at Macon, GA)
9:00 PM
MVC 1st Round #2
Drake vs. Bradley
(at St. Louis, MO)
9:30 PM
Colorado at Oregon RSN Affiliates 10:30 PM
New Mexico St. at Nevada 11:00 PM
WCC 2nd Round #2
San Diego vs. Pepperdine
(at Las Vegas, NV)
11:30 PM
Idaho at Hawai'i 11:59 PM

Game Network Coverage Notes PPV Time
MVC Quarterfinal #1
Wichita St. vs. Indiana St.
(at St. Louis, MO)
1:00 PM
MVC Quarterfinal #2
Illinois St. vs. Northern Iowa
(at St. Louis, MO)
3:30 PM
Atlantic Sun Semifinal #1
Belmont vs. East Tennessee St.
(at Macon, GA)
6:00 PM
Horizon League 2nd Round #1
Detroit vs. Youngstown St.
(at Valparaiso, IN)
6:00 PM
Akron at Kent St. 7:00 PM
OVC Semifinal #1
Tennessee Tech vs. Murray St.
(at Nashville, TN)
7:00 PM
MVC Quarterfinal #3
Creighton vs. Drake
(at St. Louis, MO)
7:00 PM
Providence at Notre Dame 7:00 PM
Atlantic Sun Semifinal #2
Mercer vs. Florida Gulf Coast
(at Macon, GA)
8:30 PM
Horizon League 2nd Round #2
Milwaukee vs. Butler
(at Valparaiso, IN)
8:30 PM
WCC Quarterfinal #1
San Francisco vs. Loyola Marymount
(at Las Vegas, NV)
9:00 PM
OVC Semifinal #2
Morehead St. vs. Tennessee St.
(at Nashville, TN)
9:00 PM
MVC Quarterfinal #4
Evansville vs. Missouri St.
(at St. Louis, MO)
9:30 PM
WCC Quarterfinal #2
San Diego vs. BYU
(at Las Vegas, NV)
11:00 PM

Game Network Coverage Notes PPV Time
Memphis at Tulsa 12:00 PM
Pittsburgh at Connecticut 12:00 PM
Big South Championship
VMI at UNC Asheville
12:00 PM
George Washington at Dayton 12:00 PM
CAA Quarterfinal #1
Drexel vs. UNC Wilmington
(at Richmond, VA)
12:00 PM
West Virginia at USF 12:00 PM
Wake Forest at Georgia Tech 12:00 PM
SoCon Quarterfinal #1
Appalachian St. vs. UNC Greensboro
(at Asheville, NC)
12:00 PM
Nebraska at Minnesota 12:30 PM
South Carolina at Georgia 1:30 PM
Oklahoma St. at Kansas St. 1:30 PM
LSU at Auburn 2:00 PM
Washington at UCLA 2:00 PM
Cincinnati at Villanova 2:00 PM
OVC Championship
Murray St. vs. Tennessee St.
(at Nashville, TN)
2:00 PM
Southern Miss at Marshall RSN Affiliates 2:00 PM
Patriot League Semifinal #1
Lafayette at Bucknell
2:00 PM
Georgetown at Marquette 2:00 PM
Charlotte at Xavier
2:00 PM
SoCon Quarterfinal #2
Western Carolina vs. Wofford
(at Asheville, NC)
2:00 PM
Northwestern at Iowa 2:30 PM
CAA Quarterfinal #2
Old Dominion vs. Delaware
(at Richmond, VA)
2:30 PM
MVC Semifinal #1
Wichita St. vs. Illinois St.
(at St. Louis, MO)
2:30 PM
Boston College at Miami (FL) 2:30 PM
MAAC Quarterfinal #1
Fairfield vs. Rider
(at Springfield, MA)
2:30 PM
Louisville at Syracuse 4:00 PM
Vanderbilt at Tennessee 4:00 PM
Colorado at Oregon St. RSN Affiliates 4:00 PM
Boise St. at New Mexico 4:00 PM
Colorado St. at Air Force 4:00 PM
Missouri at Texas Tech 4:00 PM
Texas A&M at Oklahoma 4:00 PM
Alabama at Ole Miss 4:00 PM
Rhode Island at Massachusetts 4:00 PM
Patriot League Semifinal #2
American at Lehigh
4:30 PM
MAAC Quarterfinal #2
Marist vs. Iona
(at Springfield, MA)
4:30 PM
Arkansas at Mississippi St. 5:00 PM
MVC Semifinal #2
Creighton vs. Evansville
(at St. Louis, MO)
5:00 PM
Texas Southern at Southern 5:30 PM
Utah at Oregon 6:00 PM
CAA Quarterfinal #3
VCU vs. William & Mary
(at Richmond, VA)
6:00 PM
Bowling Green at Buffalo 6:00 PM
Seton Hall at DePaul 6:00 PM
SoCon Quarterfinal #3
Furman vs. Davidson
(at Asheville, NC)
6:00 PM
Horizon League Semifinal #1
Detroit vs. Cleveland St.
(at Valparaiso, IN)
6:00 PM
North Carolina at Duke 7:00 PM
Atlantic Sun Championship
Belmont at Florida Gulf Coast
(at Macon, GA)
7:00 PM
San Diego St. at TCU 7:00 PM
Long Beach St. at CS Fullerton 7:00 PM
Baylor at Iowa St. 7:00 PM
Summit League Quarterfinal #1
Oral Roberts vs. IPFW
(at Sioux Falls, SD)
7:00 PM
Harvard at Cornell 7:00 PM
MAAC Quarterfinal #3
Niagara vs. Loyola (MD)
(at Springfield, MA)
7:30 PM
Houston at Rice 8:00 PM
St. John's at Rutgers 8:00 PM
Horizon League Semifinal #2
Butler at Valparaiso
8:30 PM
CAA Quarterfinal #4
George Mason vs. Georgia St.
(at Richmond, VA)
8:30 PM
SoCon Quarterfinal #4
Georgia Southern vs. Elon
(at Asheville, NC)
8:30 PM
Texas at Kansas 9:00 PM
WCC Semifinal #1
San Francisco vs. St. Mary's
(at Las Vegas, NV)
9:00 PM
MAAC Quarterfinal #4
Siena vs. Manhattan
(at Springfield, MA)
9:30 PM
Summit League Quarterfinal #2
South Dakota St. vs. IUPUI
(at Sioux Falls, SD)
9:30 PM
Wyoming at UNLV 10:00 PM
Pacific at Cal Poly 10:00 PM
WCC Semifinal #2
BYU vs. Gonzaga
(at Las Vegas, NV)
11:30 PM
Utah St. at Hawai'i 11:59 PM

Game Network Coverage Notes PPV Time
Kentucky at Florida 12:00 PM
Clemson at Florida St. 12:00 PM
NEC Semifinal #1
Robert Morris at Wagner
12:00 PM
Michigan at Penn St. 1:00 PM
Illinois at Wisconsin 1:00 PM
MVC Championship
Creighton vs. Illinois St.
(at St. Louis, MO)
2:00 PM
CAA Semifinal #1
Drexel vs. Old Dominion
(at Richmond, VA)
2:00 PM
Virginia at Maryland 2:00 PM
MAAC Semifinal #1
Iona vs. Fairfield
(at Springfield, MA)
2:00 PM
Arizona at Arizona St. RSN Affiliates 3:30 PM
Ohio St. at Michigan St. 4:00 PM
CAA Semifinal #2
VCU vs. George Mason
(at Richmond, VA)
4:30 PM
MAAC Semifinal #2
Siena vs. Loyola (MD)
(at Springfield, MA)
4:30 PM
America East Semifinal #1
Stony Brook vs. Albany
(at Hartford, CT)
5:00 PM
California at Stanford RSN Affiliates 5:30 PM
NC State at Virginia Tech 6:00 PM
Purdue at Indiana 6:00 PM
NEC Semifinal #2
Quinnipiac at LIU
6:00 PM
SoCon Semifinal #1
UNC Greensboro at Western Carolina
(at Asheville, NC)
6:00 PM
Sun Belt Quarterfinal
Middle Tennessee vs. Arkansas St.
(at Hot Springs, AR)
7:00 PM
Summit League Quarterfinal #3
Western Illinois vs. North Dakota St.
(at Sioux Falls, SD)
7:00 PM
America East Semifinal #2
Hartford vs. Vermont
(at Hartford, CT)
7:30 PM
SoCon Semifinal #2
Davidson vs. Elon
(at Asheville, NC)
8:30 PM
Sun Belt Quarterfinal
UALR vs. Western Kentucky
(at Hot Springs, AR)
9:30 PM
Summit League Quarterfinal #4
Oakland vs. Southern Utah
(at Sioux Falls, SD)
9:30 PM

Back to top

Website Copyright