Game Network Coverage Notes PPV Time
Cincinnati at Louisville 7:00 PM
Texas Tech at Kansas 7:00 PM
Baylor at Texas 9:00 PM
Savannah St. at North Carolina A&T 9:00 PM

Game Network Coverage Notes PPV Time
Arkansas at Missouri 7:00 PM
St. John's at Notre Dame 7:00 PM
Virginia Tech at Duke 7:00 PM
Southern Miss at Marshall 7:00 PM
Illinois at Iowa 7:00 PM
Boston College at Clemson RSN Affiliates 7:00 PM
Miami (OH) at Akron 7:00 PM
Marquette at Rutgers 7:00 PM
Ohio at Buffalo 7:00 PM
TCU at Kansas St.
Affiliates
8:00 PM
Ohio St. at Indiana 9:00 PM
Alabama at Ole Miss 9:00 PM
Memphis at UTEP 9:00 PM
Seton Hall at Providence 9:00 PM
Boise St. at UNLV 10:00 PM

Game Network Coverage Notes PPV Time
Atlantic Sun Quarterfinal #1
Florida Gulf Coast vs. UNF
(at Macon, GA)
2:30 PM
DePaul at Syracuse 6:00 PM
North Carolina at Maryland 7:00 PM
Georgetown at Villanova 7:00 PM
Oklahoma St. at Iowa St. 7:00 PM
Michigan at Purdue 7:00 PM
UCF at UAB
7:00 PM
St. Bonaventure at Dayton 7:00 PM
Mississippi St. at South Carolina 7:00 PM
Patriot League Quarterfinal
Colgate at Lehigh
7:00 PM
Patriot League Quarterfinal
Holy Cross at Lafayette
7:00 PM
Richmond at VCU 8:00 PM
Vanderbilt at Florida
Affiliates
8:00 PM
LSU at Texas A&M
Affiliates
8:00 PM
USC at Washington 8:30 PM
Atlantic Sun Quarterfinal #2
Mercer vs. Lipscomb
(at Macon, GA)
8:30 PM
West Virginia at Oklahoma 9:00 PM
Connecticut at USF 9:00 PM
WCC First Round
Loyola Marymount vs. Portland
(at Las Vegas, NV)
9:00 PM
Minnesota at Nebraska 9:00 PM
Tennessee at Auburn
9:00 PM
Wake Forest at NC State
Affiliates
9:00 PM
Georgia Tech at Miami (FL) Affiliates 9:00 PM
Saint Louis at Xavier 9:00 PM
UCLA at Washington St. 9:30 PM
New Mexico at Nevada 10:00 PM
Colorado St. at Wyoming 10:00 PM
Stanford at California 11:00 PM
Air Force at San Diego St. 11:30 PM

Game Network Coverage Notes PPV Time
Atlantic Sun Quarterfinal #3
Stetson vs. East Tennessee St.
(at Macon, GA)
2:30 PM
Kentucky at Georgia 7:00 PM
Virginia at Florida St. 7:00 PM
Butler at Massachusetts 7:00 PM
Penn St. at Northwestern 7:00 PM
MVC First Round #1
Drake vs. Bradley
(at St. Louis, MO)

7:00 PM
Atlantic Sun Quarterfinal #4
Jacksonville vs. USC Upstate
(at Macon, GA)
8:30 PM
Wisconsin at Michigan St. 9:00 PM
Oregon at Colorado 9:00 PM
Oregon St. at Utah 9:00 PM
WCC Second Round #1
San Francisco vs. Loyola Marymount
(at Las Vegas, NV)
9:00 PM
Louisiana Tech at New Mexico St. 9:00 PM
Sam Houston St. at Stephen F. Austin 9:00 PM
Texas St. at Utah St. 9:00 PM
MVC First Round #2
Missouri St. vs. Southern Illinois
(at St. Louis, MO)

9:30 PM
Long Beach St. at UC Davis 11:00 PM
WCC Second Round #2
Pepperdine vs. San Diego
(at Las Vegas, NV)
11:30 PM

Game Network Coverage Notes PPV Time
SoCon 1st Round #1
Wofford vs. Georgia Southern
(at Asheville, NC)
11:30 AM
MVC Quarterfinal #1
Creighton vs. Drake
(at St. Louis, MO)
1:00 PM
SoCon 1st Round #2
Samford vs. Furman
(at Asheville, NC)
2:00 PM
MVC Quarterfinal #2
Evansville vs. Indiana St.
(at St. Louis, MO)
3:30 PM
Atlantic Sun Semifinal #1
Mercer vs. USC Upstate
(at Macon, GA)
5:30 PM
Horizon League 2nd Round #1
Youngstown St. vs. Wright St.
(at Valparaiso, IN)
6:00 PM
SoCon 1st Round #3
Chattanooga vs. UNC Greensboro
(at Asheville, NC)
6:00 PM
Kent St. at Akron 7:00 PM
OVC Semifinal #1
Belmont vs. Tennessee St.
(at Nashville, TN)
7:00 PM
MVC Quarterfinal #3
Wichita St. vs. Missouri St.
(at St. Louis, MO)

7:00 PM
Rutgers at Seton Hall 7:00 PM
Penn at Brown 7:00 PM
Atlantic Sun Semifinal #2
Florida Gulf Coast vs. Stetson
(at Macon, GA)
8:30 PM
Horizon League 2nd Round #2
Green Bay vs. UIC
(at Valparaiso, IN)
8:30 PM
SoCon 1st Round #4
Western Carolina vs. The Citadel
(at Asheville, NC)
8:30 PM
WCC Quarterfinal #1
Santa Clara vs. Loyola Marymount
(at Las Vegas, NV)
9:00 PM
OVC Semifinal #2
Murray St. vs. Eastern Kentucky
(at Nashville, TN)
9:00 PM
MVC Quarterfinal #4
Northern Iowa vs. Illinois St.
(at St. Louis, MO)


9:30 PM
WCC Quarterfinal #2
BYU vs. San Diego
(at Las Vegas, NV)
11:00 PM

Game Network Coverage Notes PPV Time
Florida at Kentucky 12:00 PM
Syracuse at Georgetown 12:00 PM
Atlantic Sun Championship
Mercer vs. Florida Gulf Coast
(at Macon, GA)
12:00 PM
Providence at Connecticut 12:00 PM
UAB at Memphis 12:00 PM
Minnesota at Purdue 12:00 PM
Georgia Tech at Boston College Affiliates 12:00 PM
Central Michigan at Western Michigan 12:00 PM
NEC Semifinal #1
Mount St. Mary's at Robert Morris
12:00 PM
Big South Semifinal #1
Charleston Southern vs. Gardner-Webb
(at Myrtle Beach, SC)
12:00 PM
America East Quarterfinal #1
Vermont vs. New Hampshire
(at Albany, NY)
12:00 PM
SoCon Quarterfinal #1
Davidson vs. Georgia Southern
(at Asheville, NC)
12:00 PM
La Salle at Saint Louis 1:30 PM
Ole Miss at LSU
Affiliates
1:30 PM
South Carolina at Vanderbilt
Affiliates
1:30 PM
Iowa St. at West Virginia
Affiliates
1:30 PM
Kansas St. at Oklahoma St.
Affiliates
1:30 PM
UCLA at Washington 2:00 PM
Marquette at St. John's 2:00 PM
NC State at Florida St. 2:00 PM
Texas A&M at Arkansas 2:00 PM
Patriot League Semifinal #1
Lehigh at Lafayette
2:00 PM
Pittsburgh at DePaul 2:00 PM
Dayton at George Washington 2:00 PM
Big South Semifinal #2
VMI vs. Liberty
(at Myrtle Beach, SC)
2:00 PM
Massachusetts at Rhode Island 2:00 PM
Nebraska at Iowa 2:15 PM
Oregon at Utah 2:30 PM
MVC Semifinal #1
Creighton vs. Indiana St.
(at St. Louis, MO)

2:30 PM
NEC Semifinal #2
LIU Brooklyn at Wagner
2:30 PM
Clemson at Miami (FL) Affiliates 2:30 PM
SoCon Quarterfinal #2
Appalachian St. vs. Furman
(at Asheville, NC)
2:30 PM
America East Quarterfinal #2
Hartford vs. UMBC
(at Albany, NY)
2:30 PM
MAAC Quarterfinal #1
Niagara vs. Siena
(at Springfield, MA)
2:30 PM
UTEP at SMU 3:00 PM
San Diego St. at Boise St. 3:30 PM
CAA Quarterfinal #1
George Mason vs. Drexel
(at Richmond, VA)
3:30 PM
Notre Dame at Louisville 4:00 PM
Missouri at Tennessee 4:00 PM
Miami (OH) at Ohio 4:00 PM
USF at Cincinnati 4:00 PM
Georgia at Alabama
Affiliates
4:00 PM
Texas at Texas Tech
Affiliates
4:00 PM
Arizona St. at Arizona RSN Affiliates 4:30 PM
Patriot League Semifinal #2
Army at Bucknell
4:30 PM
Oregon St. at Colorado 4:30 PM
MAAC Quarterfinal #2
Iona vs. Canisius
(at Springfield, MA)
4:30 PM
MVC Semifinal #2
Wichita St. vs. Illinois St.
(at St. Louis, MO)

5:00 PM
Oklahoma at TCU
5:00 PM
Cornell at Harvard 5:30 PM
Auburn at Mississippi St. RSN Affiliates 5:30 PM
Kansas at Baylor 6:00 PM
CAA Quarterfinal #2
Delaware vs. Hofstra
(at Richmond, VA)

6:00 PM
New Mexico at Air Force 6:00 PM
Fresno St. at UNLV 6:00 PM
America East Quarterfinal #3
Stony Brook vs. Binghamton
(at Albany, NY)
6:00 PM
SoCon Quarterfinal #3
Elon vs. UNC Greensboro
(at Asheville, NC)
6:00 PM
Horizon League Semifinal #1
Wright St. vs. Detroit
(at Valparaiso, IN)
6:00 PM
Xavier at Butler 6:30 PM
USC at Washington St. 6:30 PM
OVC Championship
Belmont vs. Murray St.
(at Nashville, TN)
7:00 PM
Long Beach St. at Pacific 7:00 PM
Louisiana Tech at Denver 7:00 PM
Summit League Quarterfinal #1
South Dakota St. vs. IUPUI
(at Sioux Falls, SD)
7:00 PM
Sun Belt Quarterfinal
Middle Tennessee vs. UL-Lafayette
(at Hot Springs, AR)
7:30 PM
MAAC Quarterfinal #3
Rider vs. Fairfield
(at Springfield, MA)
7:30 PM
Horizon League Semifinal #2
Green Bay at Valparaiso
8:30 PM
Nevada at Colorado St. 8:30 PM
CAA Quarterfinal #3
James Madison vs. William & Mary
(at Richmond, VA)

8:30 PM
SoCon Quarterfinal #4
College of Charleston vs. Western Carolina
(at Asheville, NC)
8:30 PM
America East Quarterfinal #4
Albany vs. Maine
(at Albany, NY)
8:30 PM
Duke at North Carolina 9:00 PM
WCC Semifinal #1
Gonzaga vs. Loyola Marymount
(at Las Vegas, NV)
9:00 PM
UT Arlington at New Mexico St. 9:00 PM
UTSA at Utah St. 9:00 PM
CS Bakersfield at Utah Valley 9:00 PM
Summit League Quarterfinal #2
Western Illinois vs. South Dakota
(at Sioux Falls, SD)
9:30 PM
MAAC Quarterfinal #4
Loyola (MD) vs. Manhattan
(at Springfield, MA)
9:30 PM
Sun Belt Quarterfinal
Arkansas St. vs. Troy
(at Hot Springs, AR)
10:00 PM
WCC Semifinal #2
St. Mary's vs. San Diego
(at Las Vegas, NV)
11:00 PM

Game Network Coverage Notes PPV Time
VCU at Temple 12:00 PM
Big South Championship
Charleston Southern vs. Liberty
(at Myrtle Beach, SC)
12:00 PM
Wisconsin at Penn St. 12:00 PM
Illinois at Ohio St. 12:30 PM
MVC Championship
Creighton vs. Wichita St.
(at St. Louis, MO)
2:00 PM
CAA Semifinal #1
Northeastern vs. George Mason
(at Richmond, VA)
2:00 PM
Virginia Tech at Wake Forest Affiliates 2:00 PM
MAAC Semifinal #1
Niagara vs. Iona
(at Springfield, MA)
2:00 PM
Indiana at Michigan 4:00 PM
CAA Semifinal #2
Delaware vs. James Madison
(at Richmond, VA)
4:30 PM
MAAC Semifinal #2
Fairfield vs. Manhattan
(at Springfield, MA)
4:30 PM
America East Semifinal #1
Vermont vs. UMBC
(at Albany, NY)
5:00 PM
Maryland at Virginia 6:00 PM
Northwestern at Michigan St. 6:00 PM
SoCon Semifinal #1
Davidson vs. Appalachian St.
(at Asheville, NC)
6:00 PM
Summit League Quarterfinal #3
Oakland vs. IPFW
(at Sioux Falls, SD)
7:00 PM
Sun Belt Semifinal #1
FIU vs. Middle Tennessee
(at Hot Springs, AR)
7:30 PM
America East Semifinal #2
Stony Brook vs. Albany
(at Albany, NY)
7:30 PM
SoCon Semifinal #2
Elon vs. College of Charleston
(at Asheville, NC)
8:30 PM
Summit League Quarterfinal #4
North Dakota St. vs. UMKC
(at Sioux Falls, SD)
9:30 PM
Sun Belt Semifinal #2
Western Kentucky vs. Arkansas St.
(at Hot Springs, AR)
10:00 PM

Back to top

Website Copyright